o nas

czym jest marka perfum heaven

Niemal 15 lat tradycji

Nie jesteśmy nowi w branży… Nasza marka cieszy się już niemal 15-letnią tradycją. Nasze produkty stały się blikie pokoleniom Polek i Polaków w każdym zakątku kraju.

Wysoka jakość w każdej kropli

Proponujemy Ci wysokiej jakości zamienniki oryginalnych perfum światowych marek. Niech przystępna cena naszych perfum Was nie zmyli… Stawiamy przede wszystkim na jakość!

g

ponad 300 zapachów

W naszej ofercie można przebierać! Obejmuje ona ponad 300 zapachów i stale rośnie. Każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie i swoich bliskich.

MLM jest jak rodzina

Jesteśmy otwarci! Możesz po prostu zrobić u nas zakupy albo zostać na dłużej budując własną strukturę MLM. Dzięki temu nasze perfumy mogą docierać wszędzie Ty zyskujesz dodatkowe możliwości dochodu.

Perfumy Heaven to nie tylko marka

-to styl życia

Perfumy są fascynujące. Żadna inna tak mała rzecz nie jest w stanie w tak doskonały sposób zdefiniować odoby, pierwszego wrażenia, wspomnienia kogoś…

„Perfumy otwierają nieskończone horyzonty. Przemawiają i do zmysłów, i do wyobraźni.

Niczym czar, działają na poziomie instynktów, a równocześnie są niezwykle subtelne.”
— Nino Cerruti

Ta fascynacja skradła nasze serca i postanowiliśmy poświęcić się rozpowszechnianiu tego magicznego eliksiru.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości zamienników oryginalnych perfum światowych marek . W naszej ofercie znajdziesz zapachy dla siebie jak i całej Twojej rodziny oraz znajomych.

Naszą misją jest pomoc w odnalezieniu Twojego idealnego zapachu, który dopełni to, kim jesteś. Z tego powodu postawiliśmy na dostępność, możliwość testowania zapachów, pracy nad zdefiniowaniem zapachu, który stanie się Twój. Cena naszych perfum jest właśnie tym atutem, który sprawia, że są one dostępne dla wszystkich. Wierzymy w to, że każdy powinien móc pozwolić sobie na dotarcie do zapachu idealnego.

„Perfumy stawiają kropkę nad i w elegancji — są detalem, który podkreśla strój, niewidocznym dodatkiem, dopełniającym osobowość mężczyzny i kobiety.

Bez nich czegoś brakuje.”
— Gianni Versace

Przystępność cenowa naszych produktów nie zwalnia nas z jakości, którą traktujemy priorytetowo.

Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zespół HVN

Zostań z nami na dłużej

Proponujemy Ci udział w naszej misji! dołącz do nas, zbuduj własną strukturę MLM i ciesz się dodatkowym dochodem.